תריסי הגלילה החשמליים כבשו את עולמנו והפכו את הבתים והמשרדים לאסטתיים, מוארים וטכנולוגיים יותר. ואנחנו בננוי אלומיניום כמובן מברכים על זה.
בעזרת תכנון הנדסי נכון ותריסים איכותיים ניתן היום לשלב תריס גלילה חשמלי בכל פתח בבית וכמעט בכל תקציב. ננוי אלומניום פיתחה את תריסי הגלילה החשמליים שלה יחד עם טובי המהנדסים על מנת להגיע לפתרון המושלם, המתאים לכל חלון ובכל גודל. וכמובן שומר על האיכות לאורך זמן רב.
תוכלו להנות מארגז סמוי ( המקום אליו מתגלגל התריס כאשר החלון פתוח), מסילות נסתרות בצדדים ועם שלבים קטנים או גדולים יותר לפי גודל הפתח וכמובן הדרישה שלכם.
מעבר לפתרון הדקורטיבי, עיצוב התריס משפיע גם על כמות האור שיכנס דרכו. לכן, נשב יחד, אנחנו ואתם כדי להתאים לכם את תריס הגלילה החשמלי הנכון ביותר עבורכם.
בהתאמה נכונה, תוכלו לבחור את כמות האור שאתם רוצים שיכנס הביתה מבעד לתריסים וכמובן עד להחשכה מוחלטת של החלל.
הבחירה שלנו לפתח ולהתקין אך ורק את התריסים הטובים ביותר נותנת לכם פתור מכל פעולת תחזוקה לתריסים. הם חזקים ועמידים ולכם לא נותר לעשות כלום, רק להנות מהם.
ניתן לקבל אותם במבחר רחב של צבעים (FINE IRON / RAL ).
אנו ממליצים על מערכות פיקוד ומנועים לתריסים של חברת SOMFY  מאחר והם הטובים ביותר בעולם כבר שנים ומעניקים 5 שנות אחריות ושקט להרבה שנים נוספות. כמובן מתאימים לבתים חכמים ושלטים רחוקים רבי ערוצים.
(שומרי שבת?  גם לזה יש פתרון. ידני, קל ונוח.)
לסיכום,
תריסים חשמליים איכותיים והתקנה נכונה הן פתרון מושלם וכבר לא צריך להיות עשירים כדי להנות מהם. הם יפים, נעימים, בטיחותיים וקלים לתפעול גם למבוגרים וילדים. עולם יפה יותר בלחיצת כפתור.
פנו אלינו לקבל עוד מידע וייעוץ מדוייק עבור הבית שלכם!