בניה קלה פרגולות אלומניום

חברת ננוי אלומניום מובילה בענף הבניה הקלה, עבודות אלומניום, חלונות ועבודות מסגרות וזגגות שונות כבר שנים רבות.
והגיע הזמן שנכיר קצת יותר לעומק.
מייסד החברה – מאור ששון
ננוי אלומניום הוקמה על ידי מאור ששון אחרי שצבר המון שנות ותק בתחום.
מאור נולד לתוך תחום האלומניום ועבודות הזכוכית, והכיר אותו מגיל צעיר.
מגיל ילדות היה מאור מסתובב במסגריה, ולמד על סוגי מתכות, זכוכיות, חלונות ועבודות מסגרות נוספות. וכבר אז היה ברור לכולם שמאור הוא הדור הבא בעולם האלומניום.
עם השנים, לא הסתפק מאור במה שלמד מבית ויצא להשתלמויות בחוץ כדי ללמוד ולהביא טכנולוגיות ומוצרים חדשים מהחברות הגדולות בעולם.
בגיל צעיר מאוד הבין מאור שהלקוח הוא המנוע של העסק, וכדי שעסק יפרח וישגשג יש לשים דגש על המנוע הזה ולהוציא אך ורק לקוחות מרוצים.
תפיסת העולם שפיתח מאור בתחום שמה דגש על פרפקציוניסטיות עד לתוצאה הטובה ביותר הן בעיניי הלקוח והן בעיניו של מאור עצמו.
מאור הבין שכדי להוביל באמת את התחום בישראל הוא צריך להכיר יותר את החברות המובילות בענף ושם להמשיך את דרכו. בחברות אלו התקדם מאור מהר לדרגים בכירים בזכות הידע והכלים שרכש בענף כבר מגיל צעיר.
בשנים אלו רכש מאור קשרים ואת שמו הטוב מול הספקים העיקריים ואנשי המקצוע המובילים, ואחרי מספר שנים הרגיש שהוא מוכן לצאת לדרכו העצמאית ולהקים את חברת האלומניום הטובה בישראל – ננוי אלומיניום.
כך התחילה ננוי אלומניום לסלול את דרכה אל הפסגה
היסודות שרכש מאור מגיל צעיר מאפשרים לו לא רק להוביל את התחום בבטחה, אלא גם לראות את השוק הישראלי מתקדם ומתפתח מתחילתו ועד היום.
יחד עם זאת מאור לוקח מהשנים שצבר בחברות המובילות ומייסד את ננוי אלומניום.
ננוי אלומניום מציבה בראש סדר העדיפויות בדיוק את התכונות שאסף מאור ששון ב-30 שנות הנסיון שלו בתחום: מקצועונות עד לתוצאה מושלמת ולקוח מרוצה.
הדחף התמידי של מאור להתמקצע ולהשתפר בתחום מביאות את ננוי אלומניום להתפרס לתחומים נוספים כמו: בניה קלה, תריסים חשמליים, דלתות כניסה, חלונות, מעקות, גדרות וחיפויים לקירות.
והיום מפעילה ננוי אלומניום צוותים מיוחדים ומקצועיים, העוברים הכשרות בחברה ומחוץ לה, ומבצעים את העבודה בצורה הטובה ביותר.
בשנים האחרונות עוסקת החברה במגוון התחומים האלו עבור לקוחות פרטיים ומסחריים,
וזכתה לשמה הטוב בזכות הדגש על חומרים ומוצרים איכותיים ברמה בינלאומית, הרכבה, תיכנון וביצוע ברמת גמר מושלמת וכמובן – לקוחות מרוצים.
זאת בזכות אותן תכונות שעליהן לא התפשר מאור מיום הקמת החברה, ולאט לאט ערכים אלו חילחלו לכל עובד ולכל צוות בחברת ננוי אלומניום.


0522944300 מאור | מבצעים הו.7 באי גוש גוש, השפלה והשרון.

צור קשר